ALUMNI

Aj Neal | Long Beach State

Jahsean Corbett | Chicago State

Jameon (Jj) Harris | Chicago State

Lynn Kidd | Clemson/Virginia 

Devin Hines | Lafayette College

Antrell Charlton | Fordham 

Jaylen Martin  | Overtime Elite

Emmanuel Maldonado | Overtime Elite

Noble Crawford  | Long Island

Jaylen Wharton | Air Force

Richardson Maitre | FAU/Samford

Keyshawn Bryant | S Carolina 

Blake Hinson | Ole Miss/Iowa State  

Serrel Smith |  Maryland/ETSU/USF 

Jamille Reynolds | UCF 

Naseem Khaalid | Morgan St

Justyn King | Bethune Cookman

Tyrell Jones | Auburn/South Alabama

Alic Troutman |  Alabama A&M

Cameron Corcoran  | FIU/St Thomas

Jean Woody Therenciel | Frank Phillips

Brandon Bornelus | Lynn University

Alsean Evans | Arkansas Littlerock

Hnric Murray | FAMU

Javon Bell | State College of FL Manatee-Sarasota

Tre Johnson | Miami/Southern Miss/Jackson State

Jordan Smith |  Western Nebraska/Dyersburg St

Ocypher Owens | Indian River CC

Joshua Blazquez | Southeastern

Shakur Poteat | Bethune Cookman

Carl Bigord | Palm Beach State

Rodrickles Boggan | Warner U

Sam Brown |  West Virginia/Ole Miss

Simeon German | Gulf Coast CC

Brandon Farmer | FL Gateway College

Jeremiah Barze | FL Gateway College

Quinton Forest |  Jacksonville U

Xavier Owens | Central Connecticut

Terrance Beasley | Tulane/Overseas

Isaiah Cotton|  Alabama A&M 

Richard Lee | UT-Martin/Southern 

Dinero Mercurius | USF/Texas Pan Am/Overseas

Sam Harris |  St John

Ayinde Sprewell | WKU/Overseas

Shaggy Allmond | Areneo

Fallou Ndoye | South Carolina/Cal State Baker

Malcolm Laws |  FAU

Zachary Reynolds | Northern Arizona

Amida Brimah | UConn (NBA) Indiana Pacers

Anthony Thompkins | Miami Dade

Rosemond Alexis | Columbia State

 

Elie Cadet | Western Nebraska

Robert Hardy | Hillsboro CC

Peyton Williams | FL Southwestern

Brandon Smodell | Eastern FL

Kevince Brown | NC State

Paul Reed  | Depaul University  (NBA) Philadelphia Sixers

Dwayne Bacon | FSU (NBA) Charlotte Hornets/New York Knicks

Corey Sanders | Rutgers 

Raquan Mitchell | Memphis/Colorado State

Christ Koumadje | FSU (NBA) Philadelphia  Sixers 

Jeantal Cylla | FAU/Arkansas 

Kyle Clarke | Kennessaw State

Cortez Edwards | Southern Miss/Overseas

Sylvain Francisco | Overseas

Shane Larkin | MIAMI (NBA) Boston Celtics/NY Knicks/Dallas Mavs

Rashawn Powell | Memphis/Lasalle 

Wadley Mompremier | Ohio U/Arkansas Littlerock 

Fard Muhammad | Binghamton

Ifeanyi Umerzurike | FAMU

Tevin Florent | Union

Jeremiah Tisme | FL Gateway College

Tyrese Porter | Bryant & Stratton-Rochester

Shaquan McArthur |  Embry Riddle

Rudy Bibb-Boyd | Embry Riddle 

Laron Smith | Auburn Univ

Billydee Williams | West Virginia

Adonis Rwabigwi  | Texas Pan Am 

Dan Manzi  | Texas Pan Am

Devon Walker |  Florida/Troy

Dexter Fields  | UAB/Murray State 

Jordan McCoy |  FAU/Overseas

Sherwood Brown | FGCU/Overseas

Jamel Marshall | Morehead St/FIU

Martel Buie | Tennessee State

Deforest Carter | Embry Riddle

Aundra Williams | Marshall Univ/Overseas

Chris Watson | FAU

Bak Bak | CAL

Angelo Warner | Morehead/Overseas

Robert Brown | VA Tech/UAB 

Deandre Burnett | Miami/Ole Miss 

Lance Tejada | ECU/Lehigh

Dayon Griffin | Louisiana Tech/UCF/Overseas

Wyatt Sikora | Stetson/GA Southern

Darius Morales  | ECU/Overseas

Waverly Austin | Oregon/Overseas

Erin Straughn |  ECU 

Deonte Hearns | Grambling